Uzależnienie

Uzależnienie

Grupa terapeutyczna dla osób uzależnionych.

Jeśli zmagasz się z problemem uzależnienia bądź dotychczas podejmowane próby abstynencji okazały się nietrwałe, zapraszam Cię do udziału w intensywnej grupie terapeutycznej. W trakcie spotkań pod okiem doświadczonej terapeutki Patrycji Kacprzyk dowiesz się jak zatrzymać nałóg. Otrzymasz wsparcie oraz skuteczne techniki radzenia sobie w chwilach słabości. Odnajdziesz sens i moc w trzeźwym życiu. Odpowiesz sobie na pytanie dotyczące źródła Twojego uzależnienia. Dostaniesz narzędzia do radzenia sobie z trudnymi emocjami.

Terapia prowadzona jest w oparciu o autorski program przygotowany przez Patrycję. Obejmuje on zarówno wiedzę dotyczącą problematyki uzależnienia jak i wiele ćwiczeń praktycznych oraz motywacyjnych.

Kameralna grupa prowadzona jest w intymnej, przyjaznej atmosferze. Poznasz osoby mierzące się z tym problemem. Doświadczysz okazji do okiełznania samotności.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu.

Przed przystąpieniem do grupy zapraszam na 20 min bezpłatną konsultację.

Zapraszam do kontaktu.

Koszt sesji

100 zł
Psychoterapia grupowa uzależnienia
  • wtorek g. 19 – 21

Terapeuta prowadzący: Patrycja Kacprzyk

Przed przystąpieniem do grupy terapeutycznej zapraszam na obowiązkową konsultacje.

Masz dodatkowe pytanie?

Skontaktujemy się z Tobą

    W polityce prywatności zamieściliśmy szczegółowy opis tego, czy i w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe z formularza: Polityka prywatności

    Have a question?

    [contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]