Uzależnienie

Uzależnienie

Grupa terapeutyczna dla osób uzależnionych.

Jeśli zmagasz się z problemem uzależnienia bądź dotychczas podejmowane próby abstynencji okazały się nietrwałe, zapraszam Cię do udziału w intensywnej grupie terapeutycznej. W trakcie spotkań pod okiem doświadczonej terapeutki Patrycji Kacprzyk dowiesz się jak zatrzymać nałóg. Otrzymasz wsparcie oraz skuteczne techniki radzenia sobie w chwilach słabości. Odnajdziesz sens i moc w trzeźwym życiu. Odpowiesz sobie na pytanie dotyczące źródła Twojego uzależnienia. Dostaniesz narzędzia do radzenia sobie z trudnymi emocjami.

Terapia prowadzona jest w oparciu o autorski program przygotowany przez Patrycję. Obejmuje on zarówno wiedzę dotyczącą problematyki uzależnienia jak i wiele ćwiczeń praktycznych oraz motywacyjnych.

Kameralna grupa prowadzona jest w intymnej, przyjaznej atmosferze. Poznasz osoby mierzące się z tym problemem. Doświadczysz okazji do okiełznania samotności.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu.

Przed przystąpieniem do grupy zapraszam na 20 min bezpłatną konsultację.

Zapraszam do kontaktu.

2h spotkanie

50euro
Psychoterapia grupowa uzależnienia
 

Przed przystąpieniem do grupy terapeutycznej zapraszam na obowiązkową konsultacje.

Masz dodatkowe pytanie?

Skontaktujemy się z Tobą

    W polityce prywatności zamieściliśmy szczegółowy opis tego, czy i w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe z formularza: Polityka prywatności

    Have a question?

    [contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]