DDD/DDA

Emocjonalny spadek po uzależnionych lub przemocowych bliskich sprawia, że cały czas próbujesz przebić się przez niewidzialną ścianę do lepszego życia?

Napady lęku, wybuchy złości, przymus perfekcji i trudności w nawiązywaniu bliskich relacji powodują, że niska jakość Twojej codzienności staje się nie do zniesienia?

Dość tego!

Grupa dla dorosłych dzieci alkoholików (DDA) i dorosłych dzieci z rodzin dysfunkcyjnych (DDD) czeka na Ciebie! Wspólnie skonfrontujemy się ze wszystkimi zachowaniami i nieprzyjemnymi emocjami, które ograniczają Twoje możliwości.

Sięgniemy głęboko, do Twoich ukrytych możliwości i pokładów mocy. Nauczę Cię, jak być wystarczająco dobrą wersją samego siebie.

 

Jeśli chcesz poznać źródło twoich trudności oraz pragniesz trwałej zmiany w życiu – zapraszamy do udziału w grupie terapeutycznej.

Psychoterapia grupowa DDA/DDD skierowana jest do osób wychowanych w domach dotkniętych chorobą alkoholową opiekuna bądź opiekunów. Ze względu na podobieństwa w mechanizmach funkcjonowania i samym procesie terapeutycznym do udziału zapraszamy również osoby dorosłe z rodzin dysfunkcyjnych, m.in. doświadczających w dzieciństwie: traum, przemocy, nieobecności rodzica, zaniedbania emocjonalnego lub nadopiekuńczości ze strony opiekuna. W trakcie terapii pracować będziemy nad oswajaniem trudnych emocji, dojrzałym rozumieniem przeszłości, osłabianiu jej wpływu na teraźniejszość.

W ośrodku grupa DDA/DDD prowadzona jest w nurcie psychoterapii integracyjnej. Korzystanie z różnych technik terapeutycznych, m.in. pracy z ciałem czy psychodramy, umożliwia przepracowanie trudnych wspomnień z dzieciństwa.

Psychoterapia grupowa jest zalecaną formą terapii osób DDA/DDD. W odróżnieniu od psychoterapii indywidualnej umożliwia ona zobaczenie siebie w kontekście historii innych uczestników. Grupa osób z podobnymi problemami pomaga również w wyjściu z objęć toksycznego wstydu i lęku społecznego.

Program terapii realizowany jest w ciągu 9 miesięcy.
Czas trwania jednego spotkania: 2 godziny.

I grupa: wtorek g. 17 – 19 (brak miejsc)

Prowadzący: Małgorzata Sztandke, Joanna Croiser

 

II grupa: wtorek g.19.15 – 21.15

start: grudzień 2021

Małgorzata Sztandke, Patrycja Kacprzyk

 

III grupa: środa g.17:00 – 19:00

start: grudzień 2021

Małgorzata Sztandke

 

Grupa online: czwartek godz. 18- 20

Małgorzata Sztandke

DDA Grupa

spotkania 120 min

100 zł
Psychoterapia grupowa DDD/DDA
Przed przystąpieniem do grupy terapeutycznej zapraszam na obowiązkową konsultacje w formie:

Tylko teraz:  bezpłatna konsultacja – online 

(skype, messanger)

Konsultacja w gabinecie – 180zł.

Masz dodatkowe pytanie?

Skontaktujemy się z Tobą

    W polityce prywatności zamieściliśmy szczegółowy opis tego, czy i w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe z formularza: Polityka prywatności

    Have a question?

    [contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]