DDD/DDA

Emocjonalny spadek po uzależnionych lub przemocy ze strony bliskich sprawia, że cały czas próbujesz przebić się przez niewidzialną ścianę do lepszego życia?

Napady lęku, wybuchy złości, przymus perfekcji i trudności w nawiązywaniu bliskich relacji powodują, że niska jakość Twojej codzienności staje się nie do zniesienia?

Zapraszam Cię do udziału w grupie dla dorosłych dzieci alkoholików (DDA) i dorosłych dzieci z rodzin dysfunkcyjnych (DDD). Wspólnie skonfrontujemy się ze wszystkimi zachowaniami i nieprzyjemnymi emocjami, które ograniczają Twoje możliwości.

Sięgniemy głęboko, do Twoich ukrytych możliwości i pokładów mocy. Nauczę Cię, jak być wystarczająco dobrą wersją samego siebie.

Jeśli chcesz poznać źródło twoich trudności oraz pragniesz trwałej zmiany w życiu – zapraszamy do udziału w grupie terapeutycznej.

Psychoterapia grupowa DDA/DDD ze względu na podobieństwa w mechanizmach funkcjonowania i samym procesie terapeutycznym do udziału zapraszamy również osoby dorosłe z rodzin dysfunkcyjnych, m.in. doświadczających w dzieciństwie: traum, przemocy, nieobecności rodzica, zaniedbania emocjonalnego lub nadopiekuńczości ze strony opiekuna. W trakcie terapii pracować będziemy nad oswajaniem trudnych emocji, dojrzałym rozumieniem przeszłości, osłabianiu jej wpływu na teraźniejszość.

 

W ośrodku grupa DDA/DDD prowadzona jest w nurcie psychoterapii integracyjnej. Korzystanie z różnych technik terapeutycznych, m.in. pracy z ciałem czy psychodramy, umożliwia przepracowanie trudnych wspomnień z dzieciństwa.

Psychoterapia grupowa jest zalecaną formą terapii osób DDA/DDD. W odróżnieniu od psychoterapii indywidualnej umożliwia ona zobaczenie siebie w kontekście historii innych uczestników. Grupa osób z podobnymi problemami pomaga również w wyjściu z objęć toksycznego wstydu i lęku społecznego.

 

ZAPISY: Zapraszam na bezpłatną konsultację online.

Napisz wiadomość – ustalimy wspólnie termin spotkania.

Konsultacje do grup prowadzi Małgorzata Sztandke. 

 

Program terapii realizowany jest w ciągu 9 miesięcy.

Czas trwania jednego spotkania: 2 godziny.

Aktualny nabór do grup:

Grupa czwartek g.17 – 19  gabinet Warszawa 

Grupa środa g.17 – 19 gabinet Warszawa

Grupa czwartek g.19 – 21 grupa online 

prowadzący: Małgorzata Sztandke

 

DDA Grupa

spotkania 120 min

140 zł
Psychoterapia grupowa DDD/DDA
Przed przystąpieniem do grupy terapeutycznej zapraszam na obowiązkową

bezpłatną konsultacja online 

napisz wiadomość – ustalimy termin

 

Grupa - dla kogo? co robimy?

Emocje dorosłych dzieci alkoholików

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Call Now Button