Ola Pawłowska

Ola Pawłowska

Psycholog

Pomagam osobom dorosłym oraz młodzieży na drodze do budowania bardziej satysfakcjonującego życia.

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim, na których realizowałam specjalizacje w obszarze psychoterapii oraz wspierania rozwoju osobowości. Brałam również udział w szkoleniach z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ponadto, jestem dyplomowanym Coachem.

Moje wykształcenie oraz odbyte szkolenia umożliwiły mi zdobycie narzędzi, które pozwalają mi spojrzeć na wyzwania Pacjentów w sposób holistyczny i wszechstronny. Specjalizuję się w pracy z osobami, które borykają się z obniżonym poczuciem własnej wartości, silnym stresem, brakiem motywacji, atakami paniki, kryzysami emocjonalnymi i problemami w szkole, na uczelni czy w pracy. Udzielam wsparcia psychologicznego oraz coachingowego dla osób z ADHD.

Jeśli zatem chcesz porozmawiać o swoich obawach, trudnościach czy wątpliwościach, jestem tu po to, aby Cię wysłuchać i pomóc Ci znaleźć skuteczne strategie radzenia sobie z problemami. Oferuję wsparcie psychologiczne oraz terapię psychologiczną, dostosowane zarówno do krótkoterminowych, jak i długoterminowych potrzeb Pacjenta. Wierzę w indywidualne podejście do każdej osoby, a pracy kieruję się przede wszystkim dobrem Pacjenta.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz bezpiecznie eksplorować swoje emocje, wyzwania i cele życiowe, zapraszam do współpracy. Razem możemy pracować nad odkrywaniem Twojej siły wewnętrznej oraz budowaniem lepszego zrozumienia samego siebie.

Specjalizacja

Psycholog

Tytuł / Stopień

Mgr

Doświadczenie zawodowe

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim, na których realizowałam specjalizacje w obszarze psychoterapii oraz wspierania rozwoju osobowości. Brałam również udział w szkoleniach z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Call Now Button