Katarzyna Zwolska-Płusa

Katarzyna Zwolska-Płusa

Katarzyna Zwolska-Płusa

Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Śląskiej Szkole Psychoterapii w Gliwicach. Pracuję w Ośrodku Terapii Rodzin i Par w Częstochowie. Prowadzę terapię indywidualną oraz par.

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Śląskiej Szkole Psychoterapii w Gliwicach, członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, terapeutką pedagogiczną, filozofką i literaturoznawczynią. Pracuję w Ośrodku Terapii Rodzin i Par w Częstochowie. Prowadzę terapię indywidualną oraz par.

Współtworzę zespół Fundacji Dziewczyny w Spektrum. Prowadzę również pracownię Centrum Edukacji i Rozwoju Fraza. W obszarze działalności Frazy znajdują się zajęcia arteterapeutyczne, rewalidacja, treningi umiejętności społecznych, tutoring dla osób w edukacji domowej. Pracuję z osobami w spektrum autyzmu i ADHD. Wspieram osoby nieheteronormatywne.

Bliski jest mi nurt psychodynamiczny i psychoanaliza, ale z powodzeniem integruję różne podejścia w zależności od potrzeb pacjentów.

Moją pasją jest literatura. Napisałam kilka książek, w których staram się ukazywać skomplikowane ludzkie emocje.

Specjalizacja

Psychoterapeuta

Tytuł / Stopień

Mgr

Doświadczenie zawodowe

Śląska Szkoła Psychoterapii w Gliwicach. Pracuję w Ośrodku Terapii Rodzin i Par w Częstochowie. Współtworzę zespół Fundacji Dziewczyny w Spektrum. Prowadzę pracownię Centrum Edukacji i Rozwoju Fraza oraz własny gabinet psychoterapii w Częstochowie. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Have a question?

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]