Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna

Pomogę Ci zaopiekować się Twoimi emocjami, myślami oraz trudnościami. Nauczysz się korzystać z talentów i sił, które drzemią ukryte głęboko w Tobie.

Więcej

Terapia EMDR

EMDR to terapia rekomendowana do pracy z traumą, zaburzeń lękowych oraz pracy z negatywnymi przekonaniami na temat własny oraz otaczającego nas świata.

Więcej

Integracja doświadczeń psychodelicznych

Prowadzona przeze mnie integracja doświadczeń ukierunkowana jest na łączenie kropek: co, skąd i dlaczego? Pomagam w lepszym zrozumieniu treści podróży.

Więcej

Psychoterapia online

W odpowiedzi na potrzeby osób, które nie mają możliwości skorzystania z psychoterapii w gabinecie stacjonarnym, jako alternatywę proponuję spotkania online.

Więcej

Psychoterapia współuzależnienia

Terapię kieruję do wszystkich, których codzienność wypełniona jest myśleniem o nałogu bliskiej osoby, pomagam w uwolnieniu się od lęku i poczucia odpowiedzialności za drugą osobę.

Więcej

Terapia uzależnień

Zmagasz się z uzależnieniem od substancji lub behawioralnym? Bez obaw, poradzimy sobie z tym! Wspólnie popracujemy nad zatrzymaniem autodestrukcji.

Więcej
Masz dodatkowe pytanie?

Skontaktujemy się z Tobą

    W polityce prywatności zamieściliśmy szczegółowy opis tego, czy i w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe z formularza: Polityka prywatności

    Have a question?

    Błąd: Brak formularza kontaktowego.

    Call Now Button